OBRÓBKA CNC

Specjalizujemy się w produkcji jednostkowej i małoseryjnej przymiarów, dedykowanych gniazd i urządzeń, a także obróbce CNC stali, aluminium i tworzyw sztucznych (frezowanie i toczenie).
Świadczymy usługi z wykorzystaniem 3-osiowego centrum obróbkowego, 5-osiowego centrum obróbkowego oraz tokarki CNC z osią Y. You can find more information about the casino mit 1 euro einzahlung.
Zarówno na maszynie 3, jak i 5-osiowej detale wykonujemy z wykorzystaniem pełnej interpolacji wszystkich osi, co pozwala na odwzorowanie najbardziej zaawansowanych geometrii.
Podobnie w zakresie toczenia, wykonujemy elementy takie jak łopatki, turbiny, wirniki czy inne elementy, wymagające płynnej synchronizacji wszystkich 4 osi tokarki.

Obróbka 3-osiowa

X/Y/Z: 1.000 x 540 x 620 mm

Obróbka 5-osiowa

X/Y/Z: 1.300 x 700 x 710 mm

Toczenie

Średnica/długość: 450 x 600 mm

Świadczymy usługi obróbki przy użyciu maszyn CNC, frezarek oraz tokarek. W naszym parku maszynowym znajdują się dwie frezarki 3-osiowe, jedna 5-osiowa oraz tokarka z napędzanymi narzędziami oraz osią Y. Jako członek grupy PlastiWell ściśle współpracujemy z narzędziownią firmy Polplast. Znacznie poszerza to nasze możliwości obróbkowe o maszyny z zakresu drążenia wgłębnego EDM, drążenia drutowego WEDM, szlifowania płaszczyzn, wałków, otworów oraz obróbki cieplnej.

5 AXIS MILLING CENTER

HIGH SPEED MILLING CENTER

EDM

CYLINDRICAL GRINDER